خدمات نگهداری کالا

یکی از مهمترین نیاز سازمانهای بازرگانی، نیاز به فضای لجستیکی جهت نگهداری کالاهاست. اختصاص این نوع فضا برای کالاها در انبارهای درون سازمانی به دلیل حجم سرمایه گذاری بالا غالبا توجیه پذیر نیست از این رو این نوع از خدمات که در دسته فعالیت خدماتی به شمار می رود برون­سپاری می گردند. در مجموعه انبار هوپاد، فرایندهای نگهداری کالا علاوه بر رعایت اصول امانتداری، مبتنی بر تعریفی علمی است که بتواند با ایجاد شرایطی مطلوب، نیاز صاحبین کالا را برطرف سازد.

خدمات انبارداری

انجام خدمات انبارداری در کنار اختصاص فضای نگهداری کالا بخش مهمی از فرایندهای لجستیکی، به شمار می رود. در مجموعه هوپاد امکانات به نحوی پیش بینی و تهیه شده است تا انجام تمامی فرایندهای لجستیکی مانند تخلیه و بارگیری بصورت کامل در درون مجموعه انجام شود تا ضمن صرفه جویی در زمان، وابستگی انجام این نوع از خدمات نیازی به رجوع به خارج از مجموعه نداشته باشد.

امکانات انبارها

انواع لیفتراک ، جرثقیل در اوزان مختلف ، استاکر ، جک پالت ، دستگاههای بسته بندی و باسکول دوربین مدار بسته محسوس و غیر محسوس و کنترل آنلاین فضای کلیه انبارها و سالن ها توسط دفتر مرکزی شرکت به صورت لحظه ای- نگهبانی 24 ساعته در 3 شیفت کلیه انبارها -دستگاه یوپی اس- سگ نگهبان-سیستم لیزر – دیوار و نرده های بلند – ژنراتور برق خارج از مدار (برای استفاده در زمان قطع برق ) دفاتر استقرار نیروهای شرکت های طرف قرارداد در انبار – محل استقرار و استراحت رانندگان حمل کالا ، اخذ ارسال ماشین به مقصد کالای مشتری توسط انبار